oferta

imprezki

Szanowni Państwo,

pamiętajcie, że po wysłaniu do nas zapytania w sprawie urodzinek musicie otrzymać od nas potwierdzenie! Samo zapytanie nie jest gwarancją rezerwacji!

 

ORGANIZUJEMY WSPANIAŁE IMPREZY DLA TWOJEGO DZIECKA!
Specjalnie na tę okazję udostępniamy dwie sale. Zapewniamy ich udekorowanie, przygotowanie stołów wraz z zastawą. Przygotowujemy dla Was zaproszenia, dyplomy uczestnictwa dla gości, drobny upominek dla osoby świętującej. Rodzice oczekujący na swoje pociechy mogą wypić kawę i herbatę w miłym towarzystwie, bez żadnych dodatkowych opłat. Standardowo każde przyjęcie trwa 2 godziny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy kilka wariantów naszych imprez.

WARIANT 1. Imprezka z pełną animacją jednego animatora w naszym kreatywnym zakątku. W tej opcji to Wy zajmujecie się poczęstunkiem (tortem, napojami i przekąskami). My natomiast przygotujemy ciekawe zabawy, udekorujemy dwie sale i stół wraz z zastawą. Pamiętajcie, że po zakończeniu to my zajmiemy się sprzątaniem.

Cena: 330

WARIANT 2. Macie wystarczająco dużo miejsca, aby wyprawić imprezkę w swoim domu? Nasz animator z chęcią do Was przyjedzie i zajmie atrakcyjnymi zabawami czas przez dwie godziny. W cenie przyjeżdżamy do klientów z Ostrowa Wielkopolskiego. Do wyboru macie Państwo dwie opcje:

1. Animator na dwie godziny ze sprzętem nagłaśniającym i zabawkami animacyjnymi. Dyplomy dla uczestników zabawy oraz upominek dla świętującego dziecka.

Cena: 350zł

2. Zaproszenia, dyplomy dla uczestników zabawy, upominek dla świętującego dziecka, jednorazowa zastawa dla dzieci, elementy dekoracyjne na czas trwania imprezy, animator ze sprzętem nagłaśniającym i zabawkami animacyjnymi.

Cena: 450zł

 

WARIANT 3. Jeśli macie odpowiednie miejsce, sami poprowadzicie imprezkę, ale potrzebujecie atrakcyjnego scenariusza, to wystarczy, że skontaktujecie się z nami. Przeprowadzimy z Wami krótki wywiad i na jego podstawie stworzymy niepowtarzalny plan działania. Podpowiemy, jak przygotować dekoracje, dokładnie opiszemy zabawy. Przed Wami ukaże się przewodnik całej imprezki.

Cena: 150zł

 

DO WARIANTU 1. za dodatkową opłatą przygotujemy poczęstunek dla 16 uczestników zabawy (koszt 150zł) 3 soki 2-litrowe, 3 wody niegazowane, ciastka (2 rodzaje), chrupki kukurydziane, chipsy (3 rodzaje), paluszki, żelki- mix. Jeśli chcecie, abyśmy zajęli się również tortem wystarczy, że powyższy koszt powiększycie o 30zł i cenę tortu.

OGÓLNE: Cena przyjęcia uzależniona jest od ilości uczestników oraz atrakcji.
• do 16 osób – 330zł – 1 animator,
• każda dodatkowa godzina- dopłata 150zł,
• każdy dodatkowy uczestnik- dopłata 15zł,
• dodatkowy animator- dopłata 150zł,
• profesjonalne malowanie buziek (cała twarz dziecka) podczas trwania imprezy- dopłata 100zł
• udział profesjonalnego fotografa podczas trwania imprezy Obiektywistki.pl– dopłata 150zł
• udział profesjonalnego instruktora tańca podczas trwania imprezy: zumba, taniec współczesny, hip-hop, New jazz, pop, itp.- dopłata 100-150zł

• zamykanie dzieci w bańce mydlanej- dopłata  100zł

NOWOŚĆ: SPRAYOWANIE WŁOSÓW- dopłata 100zł

Rezerwacja